NAPISZ: al-trans@op.pl       |      ZADZWON: 0048 / 513 108 329

O NAS

Służymy Państwu profesjonalnymi usługami w dziedzinie transportu i spedycji.

Szanowni Klienci,

Zapraszamy do skorzystania z Naszych usług w zakresie spedycji oraz transportu międzynarodowego. Firma AL-TRANS jest firmą rodzinną założoną oraz prowadzoną przez małżeństwo Agnieszkę i Łukasza Styrylskich.
Specjalizacja

Specjalizujemy się w przewozie ładunków ekspresowych na terenie Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Włoch, Francji, Holandii, Belgii, Luksemburga, Danii, Szwecji i Finlandii.

uprawnienia

Posiadamy uprawnienia oraz wszelkiego rodzaju szkolenia do przewozów towarów niebezpiecznych, nasze pojazdy są do tego typu towarów przystosowane.

doświadczenie

Pracownicy Naszej firmy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie międzynarodowym i każdy posiada umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim.

ubezpieczenie

Gwarantujemy podczas transportu własne ubezpieczenie przewożonych towarów opiewających na 100.000 dolarów z możliwością doubezpieczenia w razie wymaganego wyższego zabezpieczenia przez klienta.

stopka_logo_trans

wysokie standardy...

Jakość wykonywanych usług potwierdza Certyfikat TCC wyróżniający firmy spełniające wysokie standardy świadczonych usług którego patronatem jest ITD (Inspektorat Transportu Drogowego).

Nasza Firma posiada Certyfikat Kompetencji Zawodowych w miedzynarodowym transporcie drogowym rzeczy wydany przez Instytut Transportu Samochodowego w Warszawie i spełnia wymogi Unii Europejskiej. Jest objęta dodatkowym ubezpieczeniem Spedytora.

Trans.eu Certified Express

wiarygodność

Certyfikaty branżowy, nadawany firmom wykonującym usługi transportowe pojazdami dostawczymi o DMC do 3,5t. Potwierdza wysoką jakość usług przewoźnika, dbałość o najwyższy poziom bezpieczeństwa i jest rekomendacją do współpracy dla zleceniodawców.

Trans.eu Certified Forwarder

terminowość i niezawodność...

Certyfikat Trans.eu Certified Forwarder jako jedyny w Europie poświadcza jakość oferowanych usług spedycyjnych. Jest przyznawany firmom, które spełniają szereg warunków, mających zweryfikować jakość pracy i terminowość w płatnościach względem kontrahentów.

Pracujemy 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę.